Jak  powstało Piakernia 

,MoxoBakery- piekarnia powstała w styczniu tego roku, chociaż mamy wrażenie, że upłynęło więcej czasu. W naszych głowach pomysł zrodził się  już prawie 4 lata temu, już wtedy nieśmiało rozglądaliśmy się za jakimś fajnym miejscem w miasteczku, które byłoby odpowiednie, zarówno pod kontem lokalizacji ja i powierzchni. Los bywa przewrotny, wtedy nie podjęliśmy się tego konceptu, mieliśmy sporo obaw, dlatego postanowiliśmy dać sobie więcej czasu. I tak w październiku zeszłego roku, jadąc na jakieś zakupy, pojawił się temat piekarni (znowu :)). Byliśmy jednak bogatsi  o doświadczenie, podróże (namiętnie odwiedzamy zagraniczne piekarnie rzemieślnicze) i chyba po prostu dojrzeliśmy do tej decyzji. 

Problemem nie była dla nas wspólna praca, jako para pracowaliśmy wspólnie już od 2 lat, wiedzieliśmy, że z naszą determinacją, wytrwałością, a także świadomością produktu i dobrym smakiem będziemy w stanie zrealizować nasz projekt. 

 

Cały proces powstawania piekarni udało nam się zamknąć w niespełna 2 miesiące (chyba dwa najbardziej stresujące miesiące, ostatniego czasu).

 

To był również etap kompletowania załogi, przeprowadzania testów, wyszukiwania dostawców, jednym słowem czas, który wspominamy bardzo intensywnie.

Follow us:

©2019  Moxo Bakery